Зубні імпланти

Медико-консультаційний центр “Перлина здоров’я” пропонує установку зубних імплантів.

У центрі працюють досвідчені, висококваліфіковані і сертифіковані лікарі.

Зубні імпланти – альтернатива зубним протезам

До появи в стоматології зубних імплантів, протези були єдиною альтернативою заміні відсутнього зуба або декількох зубів.

Імпланти є штучними структурами, які встановлюються в кісткову тканину щелепи, де зазвичай знаходиться корінь. Імпланти інтегровані до щелепної кістки, виступають в якості основи для штучного зуба або мостоподібного протеза. У деяких випадках імпланти можна використовувати для кріплення зубних умовно-знімних протезів.

Однак, не кожен пацієнт може бути кандидатом для зубної імплантації. Для успішного лікування пацієнт повинен мати належні щільність і розміри кісткової тканини. У всіх випадках, зубні імплантати вимагають суворої гігієни порожнини рота.

Імпланти зазвичай виготовляються з синтетичних і на додаток біосумісних матеріалів, таких як інертний метал (титан) або біокераміка.

Для того, щоб встановити імплант в щелепу, проводиться хірургічне втручання. В зв’язку з цим всі маніпуляції проводять під анестезією, для абсолютної безболісності. Відповідно до процедури, необхідний певний період часу для того, щоб імплант остеоінтегрувався. В основному ці терміни коливаються від 4 до 8 місяців.

Переваги класичної імплантації:

  • Тривалий термін служби імплантів – кілька десятків років.
  • Сусідні зуби з дефектом залишаються інтактними.
  • Можливість заміни зубних протезів. Якщо імпланти служать довго, то коронки з часом можуть потребувати заміни. При цьому штучні корні не будуть порушені.
  • Максимальна зручність у використанні, оскільки це незнімне протезування. Імпланти надійно фіксують протез, що позбавляє від небажаних моментів.
  • Естетична привабливість. Штучні зуби виглядають природно і нічим не відрізняються від натуральних.