Жінки і догляд за зубами

Жінки мають особливі потреби, коли мова заходить про їх здоров’я порожнини рота. Це тому, що фізичні зміни, що відбуваються протягом життя жінки, – менструація, вагітність і пологи, годування грудьми і менопауза – викликають багато змін в організмі, деякі шкідливі для зубів і ясен.

Поразки і виразки, сухі розетки, а також опухлі ясна, іноді можуть виникнути під час різкого збільшення рівня жіночих гормонів. У ці періоди жінка повинна відвідати стоматолога.

Протизаплідні таблетки, як було показано, збільшують ризик гінгівіту, замісна гормональна терапія здатна викликати кровотечу і опухлі ясна.

Запалення ясен може також збільшити ризик передчасних пологів.

Деякі дослідження показали, що жінки можуть бути більш схильні до розвитку сухості в роті, розладів харчової поведінки, проблемам щелепи, таким як розлади скронево-нижньощелепного суглоба і лицьові болі, все це створює труднощі з фізичної та емоційної точки зору.

Належний догляд за порожниною рота має важливе значення і може знадобитися пройти довгий шлях, щоб допомогти вам адаптуватися до фізичними змінами в організмі протягом багатьох років.